субота, 19. новембар 2016.

Partizan tesko do pobede na svom terenu! Uros Djurdjevic zasluzan za nova 3 boda!

Partizan tesko do pobede protiv Backe ali vazna su nova tri boda i nastavak dobre serije!
Uros Djurdjevic je u drugom poluvremenu pustigao Gol za vodjstvo Partizana od 1:0 i na kraju se ispostavilo da je i to krajnji rezultat ovog meca.
Desilo se par cudnih stvari na ovom mecu,koje su ostavile utisak na publiku,kao sto su (Veoma Gruba Igra igraca Backe) u jednom trenutku je bilo i 1:14 za Backu u Prekrsajima.

Pogledajte i Najzanimlivije Delove Prvog Poluvremena - 3 velike greske pomocnog sudije u smislu odluke o ofsajd poziciji koje nije bilo.

Kada je pocelo Drugo Poluvreme ekipa Partizana je pocela da pritiska i steze obruc i igraci Backe su popustili pred ulazak u 80 minut kada je Uros Djurdjevic pogodio za vodjstvo i na kraju 1:0 kojima Partizanu donosi nova 3 boda i borbu za prvo mesto koju vodi sa vecitim rivalom!