недеља, 19. новембар 2017.

PARNI VALJAK MELJE! (JAVOR 0:2 PARTIZAN) (VIDEO)

Javor i Partizan odigrali su utakmicu 17 kola Super Lige Srbije u kojoj je Partizan bio bolji rezultatom 0:2. Odmah od pocetka meca videla se zelja u igri Partizana i da zele da igraju dobar fudbal iako je teren bio u katastrofalnom stanju.Nije se dugo cekalo na prvi gol,Tosic je prebacio loptu do Jankovica a Jankovic je odlicnim udarcem izvan sesnaesterca matirao golmana Javora.

0:1 u prvih 10 minuta.Igrao se dobar fudbal,Partizan je napadao,ali i Javor je imao neke sanse,ali pred kraj Prvog Poluvremena eto ga opet Jankovic. Skoro ista situacija Jankovic je ponovo sa iste pozicije matirao golmana Javora!

Rezultatom 0:2 Zavrsilo se Prvo Poluvreme.
U drugom poluvremenu imalo je sansi ali nije postignut ni jedan gol.
Utakmica je zavrsena rezultatom 0:2.
Javor se okrece sledecoj utakmici u Sabcu,dok pred Partizan stoji najveci ispit ove godine,mec koji ce odlucivati o prolasku Partizana u dalji tok Evrope.
NADAMO SE DA CE PARTIZAN PROTIV YOUNG BOYSA odigrati utakmicu za pamcenje i proci u dalji tok Evrope!