среда, 29. новембар 2017.

SALE HVALA TI ZA SVE! 400. mec u Superligi !

Danas je odigran mec 19-kola izmedju ekipa Vozdovca i Partizana koji je zavrsen rezultatom 0:1.

Strelac je bio Tosic u Prvom Poluvremenu. Velika tri boda na ''krovu'' protiv jakog i ozbiljnog protivnika.Mec je bio sa dosta sansi,i dosta losih odluka sudija koji su sudili neke ''nemoguce'' stvari,ali sta je tu je bitna je pobeda.
Sta zelimo da Vam kazemo,jeste da je ulaskom u igru od 72 minuta SASA ILIC upisao 400-tu prvenstvenu utakmicu!
LEGENDA i KAPITEN naseg Partizana je motor ekipe,kada udje u igru,zaista je jedan od najvecih igraca svih vremena u Partizanu!
Sta je sve prosao za Partizan,sta je sve dao Partizanu,sta je sve slavio sa Partizanom,to moze samo on da zna i da kaze.Jednostavno takav kalibar igraca pred zavrsetak karijere,da kad udje u igru napravi toliku razliku,to malo gde ima!
Ovom prilikom zelimo da mu CESTITAMO i da mu se ZAHVALIMO na svemu!
SALE IDEMO DO TITULE NA SVIM FRONTOVIMA! SA TOBOM JE SVE MOGUCE!